Plavanje

Sekcijo vodi Ivo Veger

Sekcija skrbi za organizirano rekreacijsko vadbo v pokritem olimpijskem bazenu v Kranju v ponedeljkih od 8.30 do 10.00 ure. Poleti pa je možno vsakodnevno plavanje na letnih bazenih.

Tekme bodo ob koncu septembra v Kranju.

Pridružite se nam!

Člane DU Kranj obveščamo, da se prične plavanje v pokritem Olimpijskem bazenu v PONEDELJEK, dne 6. septembra 2021, od 8.30 do 10.00 ure. Vsi društveni člani – plavalci - morate imeti poravnano članarino za leto 2021. Pred vhodom v bazen morajo pokazati člansko izkaznico.

Člane DU Kranj obveščamo, da lahko pri blagajni ob vstopu v pokriti Olimpijski bazen Zavoda za šport Kranj, Partizanska cesta 37, kupijo karte za letni bazen od srede, dne 16/6-2021. Cena karte je za člane DU Kranj 1,50 €. Pri nakupu imejte s seboj člansko izkaznico.

Pokriti olimpijski bazen v Kranju je za rekreacijo odprt v naslednjih terminih:

pon-pet: 9:00h-14:00h (vstop na bazen do 13h, izhod do 14h)
sob: 12:30h-20:30h
ned: 7:00h-20:30h

OBRATUJE LE VELIKI BAZEN !

Največje dovoljeno število obiskovalcev je 50 hkrati. Obiskovalci morajo upoštevati navodila upravljavca glede smeri gibanja in vzdrževanja razdalje 5 m v vodi. V notranjih prostorih je potrebno nositi masko.
Člani DU Kranj lahko koristite popust s člansko izkaznico.

Vabljeni.