Planinsko-pohodniška sekcija

V letu 2021 imamo po programu predvidenih 51 izletov.

Vsak četrtek je rezerviran za naše pohode in prijetna druženja.

Tudi vas vabimo, da se nam pridružite.

Spremljevalci izletov v Planinsko-Pohodniški sekciji: Danica Piskernik, Marjana Skinder, Anton Bradač, Gorazd Hace, Marjan Mihelčič in Ivo Veger.

Planinsko-Pohodniško sekcijo vodi Marjana Skinder.

Srečanje pohodnikov PZDU Gorenjske bo v Kranju v mesecu maju.

PROGRAM PLANINSKIH IN POHODNIŠKIH IZLETOV ZA LETO 2021

Mesec Dan CILJ Prvi spremljevalec Drugi spremljevalec  
Januar 7. Šmarjetna gora T. Bradač    
14. Molnik ( Ljubljana ) M. Skinder G. Hace  
21. Ušte- Žerek (Moravče) M. Mihelčič G. Hace  
28. Škabriel (Nova Gorica ) I.Veger M. Skinder  
Februar 4. Kucelj-Blečji vrh(Grosuplje T. Bradač G.Hace  
11. Obolno D. Piskernik M. Mihelčič  
18. Zazid (Kraški  rob) T.Bradač M. Skinder  
25. Orehovški Triglav M.Mihelčič D. Piskernik  
Marec 4. Od Strunjana do Pirana M.Skinder I. Veger  
11. Polževo D.Piskernik I. Veger  
18. Volnik  (Kras ) M.Skinder G. Hace  
25. Špičasti vrh nad Colom T.Bradač M. Skinder  
         
April 1. Veliki Slomnik-Šmohor M. Skinder M. Mihelčič  
8. Baška Grapa I.Veger D. Piskernik  
15. Janče D.Piskernik I. Veger  
22. Kopitnik, Gore M.Skinder D. Piskernik  
29. Jelenk (Primorska) M.Mihelčič M. Skinder  
Maj 6. Krvavica (Posav.hribovje) M.Mihelčič D. Piskernik  
13. Zelenci-Razglednik Planica I.Veger G. Hace  
20. Ptičji vrh (Karavanke) M.Mihelčič G.Hace  
27. Bolnica Franja T.Bradač M. Mihelčič  
         
Junij 3. Matkov kot-Škaf D.Piskernik I.Veger  
10. Planine pod Stolom T.Bradač M. Skinder  
17. Draga-Roblekov dom I. Veger G.Hace  
24. Dolina Zapotok-Zg.Trenta I.Veger M. Mihelčič  
Julij 1. Potočka zijalka-Olševa      T.Bradač G. Hace  
8. Kalški  greben I.Veger G. Hace  
15. Pot po Golteh M.Skinder M. Mihelčič  
22. Ogradi (Julijske Alpe) D.Piskernik M. Mihelčič  
29. Vajnež(Karavanke) T.Bradač I. Veger  
Avgust 5. Šitna glava ( Vršič) M.Mihelčič I. Veger  
12. Radovna M.Mihelčič T. Bradač  
19. Monte jama ( Italija) M.Mihelčič T. Bradač  
26. Srednji vrh nad Zelenico I.Veger G. Hace  
September 2. Veliki Selišnik I.Veger M.Mihelčič  
9. Ženiklovec I.Veger D.Piskernik  
16. Kamniti lovec (Italija) D.Piskernik I. Veger  
23. Drašiči-Po poteh zidanic M.Skinder T. Bradač  
30. Stegovnik D.Piskernik G. Hace  
Oktober 7. Podčetrtek-Rudnica-Olimj M.Skinder M. Mihelčič  
14. Pekel-Borovnica T.Bradač G. Hace  
21. Krajinski park Zg.Idrijca M.Skinder T. Bradač  
28. Mladi vrh-Stari vrh D.Piskernik I. Veger  
November 4. Planina pod Golico-Španov vrh G.Hace T. Bradač  
11. Travna gora T.Bradač M. Skinder  
18. Lubnik D.Piskernik G.Hace  
25. Zalog-Šenturška. gora M. Skinder G. Hace  
December 2. Mengeška koča-Rašica M. Skinder I. Veger  
9. Ob Kamniški Bistrici M. Skinder D. Piskernik  
16. » V neznano » I. Veger D. Piskernik  
23. Prednovoletni sprehod M. Mihelčič M. Skinder