Turistični in kopalni izleti

Kopalni izlet v Izolo

Mešani pevski zbor "Petra Liparja" pri DU Kranj vabi na kopalni izlet in celovečerni koncert v Hotel Delfin v Izolo, v četrtek, dne 30. junija 2022. Odhod iz Kranja bo ob 10.30 uri izpred trgovine Sloga na Primskovem. Koncert pevskega zbora je ob 20.00 uri in ob 22.00 uri je odhod domov. Cena avtobusnega prevoza je 15.-€. Prijavite se na telefon 041 875 809 (Bojan).

Turistični izlet: Martinovanje 2021

- torek, dne 9. novembra 2021, s posebnim avtobusom ob 9.00 uri izpred Globusa (vstopni postaji: Lon, Boltez)
- ogled mesta Ptuja in rojstnega kraja generala Maistra
- Martinovanje-zabava na turistični kmetiji Lovrec v Destrniku
- kosilo na turistični kmetiji lahko poravnate z boni
- prevoz boste plačali ob prijavi v društveni pisarni, in sicer do srede, dne 3. novembra 2021.

TRGATEV  2021

Kje:     TURISTIČNA KMETIJA IPAVEC v VITOVLJAH

Kdaj:   SREDA, dne 15. septembra 2021

Kako:  Za avtobusni prevoz bo poskrbel vinogradnik,o uri odhoda boste obveščeni

Pot nas bo vodila naravnost v Vitovlje, naselje nad Šempasom pri Novi Gorici, na turistično kmetijo Ipavec. Tu nas bo čakala dobrodošlica z domačim narezkom, sveže pečenim domačim kruhom, šilce žganja...

Po obiranju, ki traja približno štiri ure, nas bo gospodar povabil na kosilo in sladko kapljico. Za dobro voljo bo poskrbel harmonikar. Željni sprehodov si bodo lahko o-gledali romarsko cerkev Sv. Marije ali pa bližnjo vrtnarijo.

Trgači bodo v zahvalo prejeli 5 litrski sodček vina..

Ne pozabite na dobro obutev in dobro voljo.

Prispevek izleta, trgatev 2021, je za člane DU Kranj 17.- € in v ceni je: avtobusni prevoz, malica, kosilo in nezgodno zavarovanje.

Prijave z vplačili v društveni pisarni do ponedeljka, dne 13. 9. 2021.

Spremljevalec:  LUDVIK ZAVEC