Pohodništvo

- četrtek, dne 12/12-2019
- s posebnim avtobusom izpred Creine ob 8.00 uri
- 3 ure lahke poti
- prijave z vplačili v društveni pisarni do ponedeljka, dne 9/12-2019.

Nordijska hoja

Člane DU Kranj vabimo na nordijsko hojo, ki izboljšuje človekovo splošno počutje. Z vadbo bomo pričeli v TOREK, dne 5/11-2019. Zbrali se bomo pri trgovini TUŠ ob 9.00 uri.

Pohodniško sekcijo vodi Marjana Skinder.

V letu 2018 bo organiziranih 26 izletov . Pohodniški izleti se bodo menjali s planinskimi vsak drugi četrtek. Zahtevnost pohoda bo: do 4 ure hoje in največ 400 m višinske razlike. Poti nas bodo vodile v različne kraje po Sloveniji, kjer bomo poleg hoje, ki krepi naše telo, spoznavali tudi naravne in kulturne znamenitosti krajev. Pohodniške izlete v letu 2018 bodo vodili: Anton Bradač,  Gorazd Hace, Marjan Mihelčič, Slava Obradović, Marjana Skinder, Ivo Veger, Franc Zaplotnik in D.Piskernik. Spoštovani člani DU Kranj, pridružite se nam, saj je v naši družbi prijetno.

PROGRAM POHODNIŠKIH IZLETOV ZA LETO 2018