Pohodništvo

Pohodniški izlet: Naravoslovna učna pot PUSTI GRAD (pri Radovljici)

- Izlet, ki je enkrat že odpadel zaradi vremenskih razmer, ponavljamo v četrtek, dne 30/5-2019
- s posebnim avtobusom izpred Globusa ob 7.00 uri
- 3 ure lahke pohodniške poti
- prijave z vplačili v pisarni DU Kranj do ponedeljka, dne 27/5-2019.

Pohodniški izlet: Srečanje pohodnikov DU Gorenjske

- četrtek, dne 23. maja 2019, s pričetkom ob 8.00 uri
- srečanje bo v Motniku
- šli bomo po krajši motniški turistični poti ali po daljši poti: Motnik-Srobotno-Slopi in nazaj na izhodišče
- prijave z vplačili za pohod v pisarni društva do srede, dne 15. maja 2019.

Pohodniško sekcijo vodi Marjana Skinder.

V letu 2018 bo organiziranih 26 izletov . Pohodniški izleti se bodo menjali s planinskimi vsak drugi četrtek. Zahtevnost pohoda bo: do 4 ure hoje in največ 400 m višinske razlike. Poti nas bodo vodile v različne kraje po Sloveniji, kjer bomo poleg hoje, ki krepi naše telo, spoznavali tudi naravne in kulturne znamenitosti krajev. Pohodniške izlete v letu 2018 bodo vodili: Anton Bradač,  Gorazd Hace, Marjan Mihelčič, Slava Obradović, Marjana Skinder, Ivo Veger, Franc Zaplotnik in D.Piskernik. Spoštovani člani DU Kranj, pridružite se nam, saj je v naši družbi prijetno.

PROGRAM POHODNIŠKIH IZLETOV ZA LETO 2018