Ročna dela

Vse članice Sekcije za ročna dela DU Kranj obveščamo, da se je zaključila sezona 2019/2020 z mesecem majem. Delovna srečanja članic Sekcije za ročna dela se bodo v sezoni 2020/2021 pričela drugi torek v mesecu septembru, to je 8. septembra 2020.

Sekcijo vodi Hilda Zaletel.

Pri delu ji pomagata Marija Arh in Mojca Valjavec. Sekcija deluje v zimsko pomladnih in jesenskih mesecih na lokaciji društva upokojencev Kranj.

Srečanja so v društvenih prostorih VSAK TOREK, od 15.00 do 17.00 ure.

Ljubiteljic ročnih del je 23, ki ob prijetnem druženju kvačkajo, pletejo, vezejo in drugo. Vse članice DU Kranj, ki imajo veselje do ročnih del, vabimo v svoje vrste.

V letu 2020 bomo organizirale domačo razstavo ročnih del v avli MO Kranj ob 30. obletnici projekta »Športnik leta – upokojenec«. Sodelovale bomo, kot doslej, z drugimi društvi in zavodi ter se udeležile njihovih razstav ročnih del.