Ročna dela

Vabilo na razstavo

Pokrajinska zveza DU Gorenjske in DU Kokrica vabita člane DU Kranj na razstavo ročnih del v Dom krajanov na Kokrici. Otvoritev razstave gorenjskih upokojenskih društev bo v soboto, dne 26/10-2019, ob 10.00 uri. Razstava bo na ogled še v nedeljo, dne 27/10-2019, od 10.00 do 17.00 ure.

Sekcijo vodi Hilda Zaletel.

Pri delu ji pomagata Marija Arh in Mojca Valjavec. Sekcija deluje v zimsko pomladnih in jesenskih mesecih na lokaciji društva upokojencev Kranj.

Srečanja so v društvenih prostorih VSAK TOREK, od 15.00 do 17.00 ure.

Ljubiteljic ročnih del je 23, ki ob prijetnem druženju kvačkajo, pletejo, vezejo in drugo. Vse članice DU Kranj, ki imajo veselje do ročnih del, vabimo v svoje vrste.

V letu 2018 bomo organizirale domačo razstavo ročnih del. Sodelovale bomo, kot doslej, z drugimi društvi in zavodi ter se udeležile njihovih razstav ročnih del.