Tenis

Teniška sekcija

Leto, ki je pred nami, nam prinaša pomemben dogodek, ki ga bomo svečano obeležili. V začetku septembra bomo praznovali 20. obletnico meddruštvenih tekem s prijatelji – tenisači upokojenci DU Tržič. Srečali se bomo v Kranju. Program bomo oblikovali skupaj in ga dorekli spomladi.

Načrtujemo dva teniška vikenda in sicer v marcu na Malem Lošinju in septembra v Izoli. Ker sta letošnja dobro uspela smo se odločili, da vas povabimo, da se nam pridružite tudi v letu 2019.

Tekmovali bomo na Pokrajinskem prvenstvu Gorenjske. Organizator še ni določen, vendar bo pravočasno znan. V maju bomo organizirali društveno tekmo v Kranju.

Redno tedensko bomo trenirali  v šotoru in na zunanjih igriščih TK Triglav. V poletnem času bomo organizirali enodnevne piknike v okolici Kranja.

Petinštirideset članov sekcije vas vabi, da se nam pridružite. Smo prijetna družba, ki ima veselje z igranjem tenisa in druženjem.

Sekcijo vodi Miro Stegnar v sodelovanju z Darkom Šegulo.

M.S.