Turistični in kopalni izleti

KAM:         TERME ZREČE izpod ROGLE

KDAJ:       SREDA, dne 19. avgusta 2020

KAKO:      S posebnim avtobusom ob 8.00 uri izpred Globusa

Vabimo vas na enodnevno kopanje v Terme Zreče v nepozabno okolje izpod Pohorja.

Peljali se bomo do Vranskega na kavico, nato do Zreč na 3-urno kopanje.

Po kopanju se bomo odpeljali na kmečki turizem Gorska reka na kosilo. Med kosilom bo tudi zabava s plesom (ne pozabite plesnih čevljev). Kosilo na kmečkem turizmu (7.-€) in kopanje v termah (7.-€) boste plačali na kraju samem.

Po kosilu se bomo vrnili v Kranj.

Prijave z vplačili v društveni pisarni do  ponedeljka, dne 17. avgusta 2020 oz. do zasedbe mest v avtobusu. V avtobusu so obvezne MASKE!

Otok Rab - Hotel Epario Lopar 9/9-2020 do 16/9-2020

- termin 9/9-2020 do 16/9-2020
- prijave do srede, dne 29/7-2020 s plačilom akontacije
- prijavnico dobite v pisarni DU Kranj, kjer boste izvedeli tudi vse druge informacije.

Hotel Delfin in PZDU Gorenjske vabita člane gorenjskih DU na letovanje v hotel Delfin v Izolo

Člane DU Kranj obveščamo, da ne sprejemamo nadaljnjih prijav za letovanje v Hotelu Delfin v Izoli od 29/6 do 6/7-2020, ki ga organizirata hotel in PZDU Gorenjske, ker ni več prostih mest.

Rabu - Hotel Epario Lopar

- termin 9.-16. september 2020
- program s prijavnico je na razpolago v pisarni DU Kranj
- prijave z vplačili akontacije sprejemamo v društveni pisarni do srede, dne 29. aprila 2020