Turistični in kopalni izleti

- torek, dne 12. novembra 2019
- s posebnim avtobusom ob 9.00 uri izpred Globusa
- ogled mesta Ptuja, v občini Destrnik ogled viničarije
- na turistični kmetiji Lovrec, kjer nam bodo postregli z "Martinovim kosilom", bo po kosilu šaljivi krst mošta z animacijo in degustacijo
- prijave z vplačili sprejemamo v društveni pisarni do srede, dne 6/11-2019.

Letovanje v Hotelu Delfin v Izoli od 20/11-2019 do 26/11-2019

- za člane DU nudimo brezplačen prevoz
- hotelske storitve bodo člani plačali na recepciji hotela
- o kraju in uri odhoda avtobusa bodo obveščeni po telefonu
- ob prijavi v društveni pisarni bo potrebno izpolniti prijavnico
- prijavite se lahko do srede, 6. novembra 2019 oz. do zapolnitveprostih mest
- vse druge informacije bodo člani prejeli ob prijavi v društveni pisarni

Turistični izlet: Po Idrijskem in Cerkljanskem

- torek, dne 15/10-2019
- s posebnim avtobusom Turistične agencije Lokaturist Škofja Loka, ob 8.00 uri izpred Creine
- ogled Idrije in mestnih znamenitosti
- sprehod po znanem smučarskem središču Cerkno
- sprehod skozi staro mestno jedro Škofje Loke
- podrobnejši opis izleta bodo prejeli člani DU ob prijavi in vplačilu v društveni pisarni do ponedeljka, dne 7. oktobra 2019.

turisnicni

PROGRAM TURISTIČNIH IN KOPALNIH IZLETOV TER LETOVANJ V LETU 2019

Komisija za turistične in kopalne izlete ter letovanja je za leto 2019 pripravila 16 različnih aktivnosti.

Načrtujemo 5 turističnih izletov (dvodnevni izlet v hrvaško Istro za dan žena (Pula, Labin, Lovran, Opatija, otok Krk, izlet v Rezijo, Pušjo vas in Čedad, izlet ob Kolpi, izlet po Idrijskem in Cerkljanskem z obiskom bolnice Franje ter obisk Čebeljega raja Noč v Žirovnici), en kopalni izlet - z ladjico ob slovenski obali ter 4 večdnevna letovanja.

V hotelu ZDUS Delfin v Izoli bo v pustnem času tridnevno letovanje, konec junija in v decembru 2019 pa enotedensko letovanje. V septembru bo enotedensko letovanje na otoku Pagu v kraju Metajna.

V organizaciji Komisije za izletništvo in turizem pri PZDU Gorenjske bo v mesecu aprilu enotedensko letovanje z zdravstvenimi terapijami v Vrnjački Banji v Srbiji, v oktobru pa več dnevni turistični izlet po Makedoniji, Črni gori in Albaniji.

V mesecu juniju 2019 se bomo udeležili srečanja upokojencev Gorenjske, konec avgusta pa srečanja upokojencev Slovenije in zamejske Koroške v Pliberku.

Organizirali bomo tudi trgatev in martinovanje.