Zimski športi

Kranj, 6/2-2019

ZIMSKI ŠPORTI

R A Z P I S

ZIMSKO – ŠPORTNIH IGER UPOKOJENCEV GORENJSKE V VELESLALOMU IN SMUČARSKIH TEKIH 2019

Prireditelj: DU Kranj in Športni center Triglav Pokljuka

Kraj tekmovanja: smučišče Viševnik, za teke Biatlon center

Datum tekmovanja: torek, dne 26. februar 2019

Vabimo vse člane na tekmovanje v VSL in smučarskih tekih, kakor tudi navijače, da se prijavite do ponedeljka, dne 18/2-2019.

Pogoj za prijavo je predložitev članske izkaznice s plačana članarino za leto 2019.

Prispevek udeležencev tekmovanj in navijačev je 10.- € za prevoz in malico.

Odhod avtobusa je izpred Globusa ob 7.30 uri. Avtobusno postajališče je tudi pred Centrom Gorenjska /trgovina Eurospin/.

Športni pozdrav!

V A B L J E N I !

Vodja Sekcije za zimske športe: Anton Bradač

Zimskošportne igre upokojencev Gorenjske

PZDU Gorenjske in Športno društvo Srednja vas v Bohinju prirejata zimskošportne igre upokojencev Gorenjske v veleslalomu in smučarskih tekih v sredo, dne 14. februarja 2018 na smučišču Senožeta Srednja vas v Bohinju. V primeru slabega vremena bodo tekme v sredo, dne 21. februarja 2018. Prijavite se v pisarni DU Kranj do srede, dne 7/2-2018, do 9.00 ure.

Sekcijo vodi Anton Bradač. Pomagata mu Marija G. Preisinger in Peter Gregorič.

Sekcija poleg zimskih športov organizira tudi nordijsko hojo. Hoja in smučarski teki se izvajajo v okolici Kranja. Smučarski treningi pa se izvajajo individualno na Pokljuki in Krvavcu.