Merjenje ugleda javnih komunalnih podjetij v Sloveniji

Spoštovani,

v okviru študija Strateškega tržnega komuniciranja na Fakulteti za družbene vede v Ljubljani razvijamo model za merjenje ugleda javnih komunalnih podjetij v Sloveniji.

Na vas se obračam za pomoč pri širjenju ankete med člane vašega združenja upokojencev, saj želimo v vzorec respondentov vključiti čim širšo slovensko javnost in dati glas tudi starejšim prebivalcem. Vaš kontakt sem našla na spletu, v kolikor niste pravi naslov zame, pa vam bom hvaležna, če me boste preusmerili do druge osebe.

Vljudno vas prosim za posredovanje ankete (dostopna je na povezavi: https://1ka.arnes.si/a/533) vašim članom, bodisi preko vašega elektronskega novičnika, e-mail naslovov vaših članov ali preko vaših spletnih kanalov (spletna stran, Facebook ...).

Anketa je anonimna, vsi zbrani podatki pa so zaupne narave in bodo uporabljeni izključno za namen naše raziskave.

Hvaležna vam bom za odgovor, za morebitna vprašanja pa vam ostajam na razpolago.

Že vnaprej hvala za sodelovanje in prijeten pozdrav,
Jasna Kofol

Tel.: 051 217 631